Wallade 4 ay önce
admin #Sanat

Bu resimde ilk gördüğünüz şey nedir?

Meksikalı ressam Octavio Ocampo'nun çizimi olan bu resimde bir kadın, bir ağaç ve üç insan kafası bulunuyor. Peki siz ilk neyi gördünüz? Cevaplar aşağıda..

Bir kadın

Şayet ilk bakışta bir kadın gördüyseniz kişisel ihtiyaçlarınız diğer insanlara göre daha az. Hedeflerinizden biri insanlığın daha iyi bir hal almasını istemek.

Ve siz gerçekten vizyon sahibi bir insansınız. Sizi gerçekten tanıyan insanlar, hep sizinle olmak istiyordur. Durmayın yola  bu şekilde devam edin!

Ağaçlar

İlk bakışta ağaçlar dikkatinizi çektiyse, çok güçlü bir kişiliğe sahipsiniz. Verdiğiniz sözde duran, dürüstçe çalışan ve yapabileceğinden fazla söz vermeyen bir kişiliğiniz var.

Tavsiyeye ihtiyacı olanlara her zaman yardıma hazırsınız. İnsanların etrafında bulundurmak istediği bir kişisiniz ve insanlar sizinle daha renkli olabiliyorlar.

Üç insan kafası

Resimdeki üç insan kafası ilk dikkatinizi çektiyse, içe dönük bir insansınız demek oluyor.  Sizi ilgilendiren konular hakkında düşünmeyi seviyorsunuz. Bilgi sizin için çok önemlidir.

Öğrenmeyi ve yeni zorluklar yaşamayı asla bırakmıyorsunuz ve bu sizin temel karakteristiğinizdir. Bu isteklerinize asla baskı yapmayın. Yaşamı daha sakin bir şekilde tatma isteğiniz var.

Yerde uzanan kadın

İlk bakışta yerde uzanan kadın dikkatinizi çektiyse, eşsiz ve çok sıcak bir kişiliğe sahipsin. Çok özel bir auranız var ve etrafınızdaki insanlar bunun farkında.

Ayrıca çok yaratıcı bir insansınız. Yaratıcılığınız, daha da geliştirilmesi gereken bir hediyedir. 

Aşırı duygusalsınız ve başkalarının algılayamadığı şeyleri algılıyorsunuz. 

Dünyada bir fark yaratabilirsiniz. 

0
# Tasarım&Dizayn

Somali'deki dükkanlar adeta birer sanat eseri

Wallade 2 ay önce
2
# Tabiat

Kaşif hayalet ayıya denk gelirse..

Burak 2 ay önce
2
# Yaşam&Tarz

Bu üç modelden biri sanal kız

Mesut 4 ay önce
0
# Yaşam&Tarz

Çözülmemiş gizemli 7 cinayet ve olaylar

Geçmişten günümüze dünya birçok gizemli olaya ev sahipliği yapmıştır. Bu olaylar gelişen t...

Wallade 2 ay önce
1
# Sinema&TV

Her Zevke Hitap Eden Kaliteli 5 Netflix Filmi

Wallade 2 ay önce