Mesut 3 ay önce

Erkeklerin Sevmediği 9 Kadın Davranışı

Kadınların erkeklerde hoşlanmadığı davranışlar kadar erkeklerin de kadınlarda görüp hoşlanmadığı bazı davranışlar vardır. Bu davranışların bazılarını aşağıda sıralayacağız.

1.Fazla Dekolte ve Aşırı Makyaj Yapmak

Kadınlar her zaman bakımlı olmayı sever. Bu yüzden makyaj yapar ve bunu elbette önce kendisi için yapar. Daha sonra beğenilme arzusu oluşur. Fakat bu makyaj ve kullanılan dekolte abartıldığı zaman erkeklerin hoşuna gitmeyebilir. Bu da erkekler tarafından beğeni ile karşılanmaz.

2.Kaba Konuşmak

Sert bir dille ve kaba konuşmak hem kadınların hem de erkeklerin hoşuna gitmez. Özellikle naif ve kibar kadınlar bu şekilde konuştuğu zaman daha çirkin bir görüntü oluşur.

3.Aşırı Kıskançlık

Bazı erkekler az da olsa kıskanılmasından hoşlanır fakat bunun dozunu iyi ayarlamak gerekir. Gereğinden fazla kısıtlamak, kıskançlık yapmak erkekleri sıkabilir. Aşırı kıskançlığın yapılmasından kimse hoşlanmaz. Bu yüzden kıskandığınızı çok belli etmemelisiniz.

4.Aşırı Alışveriş Yapmak

Paranın gereğinden fazla harcanmasından ve fazla alışveriş yapılmasından hiçbir erkek hoşlanmaz. Özellikle de bu alışveriş yalnızca kadın için yapılıyorsa o zaman daha hoşlanılmaz hale gelir.

5.Sürekli Evlilikten Konuşmak

Güzel bir evlilik her kadının hayalidir. Fakat kadınlar bunu çok dillendirdiği zaman erkekler tarafından itici karşılanabilir ve evlilikten uzaklaşabilirler.

6.Aşırı Soru Sormak ve Meraklı Olmak

Erkekler kendisine sürekli neredeydin, neden geç kaldın, ne yapıyorsun gibi çok soru sorulmasından ve aşırı merak eden kadınlardan hoşlanmaz.

7.Sesini Yükselterek Konuşmak

Bağırarak konuşulmasından kadınların hoşlanmadığı gibi erkeklerde hoşlanmaz. Yüksek sesle konuşmak bazen kulak tırmalayabilir ve karşı tarafı rahatsız edebilir. Bu yüzden erkekler sesini daha kontrollü kullanan kadınlardan hoşlanır.

8.Sürekli Şikayet Etmek

Erkeklerin en sevmediği kadın davranışlarından biri de sürekli şikayet etmektir. Erkekler küçük şeylerden mutlu olan ve memnun ona kadınlardan hoşlanır.

9.Tırnakları Gereğinden Fazla Uzatmak

Her erkek karşısında bakımlı kadın görmek ister. Ancak aşırı uzatılan tırnaklar hiç kimsenin hoşuna gitmez. Özellikle de erkeklerin.

Erkekler tırnaklarını çok uzatan kadınların evde hamarat olmadıklarını ve yemek yapmayı da bilmediklerini düşünür. Bu yüzden tırnakların bakımına ve uzunluğuna özen gösterilmeli.

1
# Seyahat

Fransa'da yaz tatili için en iyi tercihler

Wallade 4 ay önce
2
# Tabiat

Alacakaranlık Bölgesi'nde Resifler için Umut

Wallade 1 ay önce
1
# Fotoğraf

2019'un en iyi nişan fotoğrafları belirlendi

Mesut 4 ay önce
2
# Sinema&TV

Avengers: Endgame kasıp kavurdu

Wallade 4 ay önce
1
# Sanat

Modern ve Çağdaş Sanat arasındaki fark nedir?

Wallade 4 ay önce