Sude 3 ay önce

Evde Kolaylıkla Yapabileceğiniz 10 Saç Modeli

Her kadın her zaman saçının bakımlı ve güzel görünmesini ister. Kadınlar için saçlarının modeli önemlidir.

Bu saç modelleri; giydikleri kıyafetlere, gidecekleri mekanlara ve buluşacakları kişilere göre değişiklik gösterir. Fakat herkesin gün içerisinde telaşı var. Bu telaşlar arasında kendilerine çok zamanları olmadığı için kadınlar pratik, kuaföre gitmeden evde kolaylıkla yapılabilecek saç modellerine başvururlar.

1. At Kuyruğu

Pratik ve basit bir saç modeli dediğimizde akla ilk gelen seçeneklerden bir tanesidir atkuyruğu. Atkuyruğunun da onlarca çeşidi var. Salık saçla yapamayan, ofis ortamında çalışan kadınlar için atkuyruğu ideal bir model.

2. Örgü

Örgülü saç modeli de çok uzun senelerdir hayatımızdan çıkmayan saç modellerinden bir tanesidir. Örgü modellerine birçok örnek verebiliriz. Bunlardan bazıları; düğüm örgü, küçük örgüler, kılçık örgü gibi birçok çeşidi vardır.

3. Topuzlu Örgü

Hem örgü hem de topuz sevenler için ideal bir saç modelidir. Saçlarını daha sıkı toplamak isteyenlerde kullanılması önerilecek bir modeldir.

4. Dalgalı Saçlar

Sabah saç yapmaya ayıracak vaktiniz yok fakat sabah saçlarınızın dalgalı olmasını istiyor iseniz gece yatmadan önce saçlarınızı hafif nemlendirerek örebilirsiniz. Saçlarınızdaki dalgaların ne boyutta olmasını istiyorsanız örgülerin kalınlıklarını o boyutta yapabilirsiniz. Sabah kalktığınızda örgüleri açmak yeterli olacaktır.

5. Saç Köpüğü ile Dalgalı Saçlar

Sizler için bir basit yöntem daha. Saçlarınızla hiç vakit kaybetmeden saç şekillendirmek için tek ihtiyacınız bir saç köpüğü. Saç köpüğü ile saçlarınızı dalgalı bir şekle getirebilirsiniz.

6. Topuz

Topuz herkesin her zaman kullanmaktan hoşlanacağı modellerden bir tanesidir. Topuz yapabilmek için bir adet toka yeterli olacaktır.

7. Su Dalgası

Herkesin sevip tercih edebileceği modellerden bir tanesidir. Saçınıza birer sıra aralık bırakarak maşaya sarın.

8. Bukleler

Uzun saçlarınıza verebileceğiniz en güzel modellerden bir tanesi.

9. Düz Saç

Düz saç herkesin severek kullanacağı modellerden bir tanesidir. Bunun için bir tane düzleştiriciniz olması yeterli.

10. Maşa

Maşa ile istediğiniz dalgalı saçlara sahip olabilirsiniz. Eğer doğal dalgalardan hoşlanıyorsanız maşayı yaptıktan sonra saçlarınızı tarayabilirsiniz.

2
# Teknoloji&Oyun

Bilim kurgu filmlerinden çıkan araç

Mesut 4 ay önce
1
# Fotoğraf

Drone ile çekilmiş muhteşem fotoğraflar

Burak 4 ay önce
0
# Fotoğraf

Çocuk fotoğrafları yarışmasından muhteşem kareler

Wallade 3 ay önce
1
# Sinema&TV

Aslan Kral beyazperdeye dönüyor

Wallade 4 ay önce
0
# Şehir&İnsan

Fotoğrafçıların gözünden Seul sokakları

Mesut 3 ay önce